GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 8652453

nr 865 2453

Matservis

45 del ca, Hedera

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 december 2013
kl 19:54:25